EnglishDeutschLatviešu valodaLietuvių kalbaРусскийУкраїнська
Понедельник, 22 июля, 2024
EnglishDeutschLatviešu valodaLietuvių kalbaРусскийУкраїнська

У нас іде війна. А у вас?

Автор "ЗАГІН НЕБАЙДУЖИХ"

Війна. Слово, яке зазвичай асоціюється з громадянською війною на Сході України. Але вона не обмежена лише тими територіями, де відбуваються бойові дії. Вона є у всіх куточках нашої країни — у серцях біженців, у думках солдатів, у скрутах родин, які втратили своїх близьких в боях, у сльозах матерів, які забрали від когось своїх дітей від війни.

Але є ще одна форма війни, про яку мало хто думає — війна з бездушністю і байдужістю. Бо коли десь на іншому кінці країни вибухає бомба, коли десь тисячі людей залишають свої домівки, аби вижити, коли когось застрелили або відібрали у полон, то бути байдужим — це також відчувати біль війни.

Тому кожен з нас має відчути відповідальність і зрозуміти, що кожен з нас може допомогти. Не потрібно чекати на чудеса, на державну допомогу, на інших. Кожен з нас може допомогти своїм внеском. Це може бути річ, яку ви не використовуєте, їжа, яку ви не з’їли, одяг, який ви не носите. Кожна невелика сума грошей може врятувати життя людини, яка опинилася в скрутному становищі.

Тому ми, волонтери міжнародного фонду «Загін небайдужих», закликаємо всіх не бути байдужими до війни і підтримувати тих, хто потребує допомоги. Ми дуже вдячні всім тим, хто підтримує наш фонд, дарує свої речі і гроші. Ваша допомога рятує життя та зменшує біль, який відчувають люди під час війни. Але це не все, що ви можете зробити. Ви можете допомогти підняти настрій людини, яка потрапила в складну ситуацію, своїм теплом, добром та повагою.

Ми закликаємо кожного з вас приєднатися до нас. Наш фонд працює не тільки на Сході України, а й у всіх регіонах, де є люди, які потребують допомоги. Ми зібрали команду людей, які мають велике бажання допомагати та волонтерський досвід.

Ми організовуємо збір гуманітарної допомоги, забезпечуємо необхідні речі для людей, які змушені залишати свої домівки, допомагаємо ветеранам та їх сім’ям, організовуємо культурні заходи для тих, хто відчуває наслідки війни.

Ми віримо, що разом ми можемо зробити більше і зробити світ кращим. І ви можете бути частиною цього процесу. Це не потребує від вас багато часу та зусиль, але результат буде неймовірним.

Таким чином, не бути байдужими до війни — це першочергове завдання для нас, як громадян України. Кожен з нас може зробити свій внесок у розв’язанні проблем, пов’язаних з війною, і допомогти людям, які її переживають. Приєднуйтесь до нас, давайте разом допомагати і робити світ кращим.

You may also like

Оставить комментарий